НОВИНИ >> 23.06.2020

НА ВОДІ ЗАГИНУЛО ВЖЕ 20 ОСІБ

        Найпоширенішою причиною загибелі на воді є недотримання правил безпечної поведінки зокрема, купання в необлаштованих місцях, переоцінка власних можливостей, вживання алкоголю тощо.
        Чергова трагедія на воді сталася 22 червня в с. Яворівка Новоград-Волинського району. У ставку, внаслідок необережного поводження на воді під час вилову риби, втопився чоловік 1967 року народження. Водолазами Новоград-Волинської МКРС тіло загиблого було вилучено з води.
        У цей же день в с. Громада Любарського району у річці Случ, внаслідок необережного поводження на воді, втопився 35-річний чоловік. Відділенням 24 ДПРЧ (АЦ) проводились аварійні роботи по вилученню потопельника з води.
        Зважаючи на це, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації в черговий раз закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки: відпочивати та купатися лише на спеціально обладнаних пляжах, не пірнати в незнайомих місцях, не запливати далеко, не входити у воду, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, не залишати дітей без нагляду біля води й не дозволяти їм самостійно відвідувати водойми.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління